Karolina Kurkova EdP

Obsah: 50 mlViac informácií
    Vaša cena: 47,50 EUR
      39,58 EUR bez DPH
Pokiaľ ste registrovaný ako LR partner, môžete tovar objednať po prihlásení.

Predaj LR produktov je možný len prostredníctvom LR partnerov.

Vôňa: kvetinová - zelená - elegantná

Hlava parfumu: mandarínka, pomaranč, zeleň
Srdce parfumu: tuberóza, jazmín
Základ parfumu: med, vanilka, mošus

Vône celebrít
Karolina Kurkova patrí k najúspešnejším supermodelkám sveta. Zúčastnila sa televíznych programov ako The Face a Perfekt model. Stelesňuje pôvab, všestrannosť a energiu.

Dizajn vône
Vôňa Karoliny Kurkovej nadchla porotu DUFT STARS v roku 2013! LR bola s touto vôňou nominovaná na toto prestížne ocenenie ako jediná spoločnosť priameho predaja. Flakónu dominuje ozdobený erb. Elegantná lesklá biela farba symbolizuje prehliadkové molá, na ktorých je Karolina doma. Zlaté prvky dodávajú flakónu okúzľujúci vzhľad.

Kompozícia vône
Nechajte sa uchvátiť kvetmi jazmínu a tuberózy doplnenými o teplé tóny vanilky. Kvapka sladkého medu omámi vaše zmysly.

Použitie: Pre najlepší účinok nanášajte parfum dvakrát až trikrát denne na miesta, kde cítite pulz: vnútornú stranu zápästia, lakťových jamiek, na krk, pod ušné lalôčiky, alebo do kolenných jamiek. Ak vaša pokožka reaguje na parfum citlivo, nastriekajte vôňu na vreckovku, do kabelky, do vlasov či na vnútornú stranu oblečenia. Vôňu do pokožky nevtierajte, nechajte ju prirodzene zaschnúť, bez toho aby ste sa jej dotýkali a vôňu tak rozbíjali. Podľa nálady a k rôznym príležitostiam voľte odlišné vône. Iné vône sa hodí počas dňa a odlišné parfumy používajte k večerným a slávnostným účelom. V horúcom letnom počasí môžete dosiahnuť príjemného chladivého osvieženia, ak parfum uložíte do chladničky. Parfumy vždy uchovávajte na suchom a chladnom mieste s konštantnou teplotou.

LR parfumy podobné vône: 
Lovingly
Karolina by Karolina Kurkova
Sensual Grace

Ingredients: Alcohol denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Citronellol, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Farnesol, Citral, Eugenol, Benzyl Alcohol

Mohlo by sa Vám hodiť

Vyberte si z podobných výrobkov