LR LIFETAKT Mental Power Mesačná Séria

 • 1 ks Pro Balance Tablety
  • Vaša cena: 105,49 EUR
     87,91 EUR bez DPH
  Pokiaľ ste registrovaný ako LR partner, môžete tovar objednať po prihlásení.

  Predaj LR produktov je možný len prostredníctvom LR partnerov.

  Mental Power

  INTENZÍVNY VÝKON V KAŽDEJ SITUÁCII

  Prijímať a zvládať výzvy je súčasťou Vášho života. Každodenné výzvy – súkromné i profesijné – dokážu povzbudiť k malým i veľkým výkonom. Niektorí dokonca tento stres potrebujú, aby vyrazili v ústrety výzvam v čo najlepšej forme.

  Lenže ten, kto od svojho tela veľa vyžaduje, mu to musí aj nejako vrátiť. A nájsť zdravú rovnováhu medzi zaťažením a uvoľnením. Či už pri štúdiu uprostred skúškového maratónu alebo ako mladý rodič, ktorý pre každodennú dvojnásobnú záťaž v podobe domácnosti a práce je stále pod tlakom. Alebo niekto, kto podáva veľký pracovný či športový výkon a kto stále znova prekonáva sám seba. Vy všetci máte spoločnú jednu vec: chcete zostať stále výkonní. Ale nielen to, chcete byť úspešní, aby vaše telo zostalo stále výkonné aj počas záťaže. LR LIFETAKT má pre Vás riešenie.

  Jedinečná, navzájom prispôsobená kombinácia produktov LR LIFETAKT Mental Power pomáha neutralizovať negatívne účinky stresu v tele a dodáva energiu. Zostanete plne sústredení, aby ste zo seba dostali to najlepšie.

  Mind Master chráni bunky pred oxidačným stresom a vitamíny a minerálne látky prispievajú k dobrému metabolizmu a nervovému systému. Pro Balance obnovuje dôležitú acidobázickú rovnováhu. To znižuje únavu a vyčerpanosť. Pre tých, ktorí si chcú udržať intenzívny životný štýl – a byť úspešní.

   

  MĚSÍČNÍ SÉRIE OBSAHUJE

  5 x Mind Master Formula Green alebo Red podla vlastného výberu
  1x Pro Balance Tablety

  Mind Master

  Mind Master chráni bunky pred oxidačným stresom2 a prispieva vitamínmi3 a minerálnymi látkami1 k normálnej funkcii energetického metabolizmu a nervového systému.
  Trvalú kvalitu potvrdzuje SGS INSTITUT FRESENIUS.

  Pro Balance Tablety
  Obnovuje dôležitú acidobázickú rovnováhu4, čím sa znižuje únava a vyčerpanie5. Pre tých, ktorí si chcú udržať intenzívny životný štýl – a byť úspešní.

  INDIVIDUÁLNE DOPLNKOVÉ VÝROBKY

  Pro 12 Kapsule6S 1 miliardou baktérií v kapsuli a dvojitým mikrozapouzdrením fungujú Pro 12 Kapsuly omnoho efektívnejšie než mnohé iné
  produkty.

  Colostrum Liquid: Obsahuje 100 % tekutého mledziva – jedná sa o čisto prírodný produkt, ktorý ťaží z toho najlepšieho z prvého mlieka vybraných európskych kráv. Bez farbív a konzervantov

  Microsilver Plus Deo Gulička: Jemný deodorant bez alkoholu Vám poskytne počas 24 hodín spoľahlivú ochranu pred pachom potu. Trojitý účinok:
  antibakteriálny, regulačný a stabilizačný. Bez hliníkových solí.

  Aloe Vera Vlasový a Telový Šampón: Efektívny sprchový gél pre telo a vlasy s 35% gélom z Aloe Vera a bio bambusovým výťažkom. Čistenie a starostlivosť všetko v jednom.

   

  TIPY ODBORNÍKA

  „Kto žije a pracuje naplno, musí svojmu telu dodávať potrebné živiny. Ale nielen to: aby sa z výziev nestal stres, mali by ste si dopriať fyzický aj psychický odpočinok. Odborné tipy Vám pomôžu udržať si výkonnosť a zvýšiť svoju energetickú hladinu.“
  Dr. Sven Werchan, výživový poradca.

  Životná zmena

  • Kto podáva výkon na vysokej úrovni, musí si občas dožičiť aj voľno.
  • Už 2 minúty vedomého dýchania so zavretými očami upokoja nervový systém a vytvárajú novú rovnováhu. Napätie sa automaticky uvoľní.
  • Aj jeden deň v týždni bez médií môže mať veľmi pozitívny vplyv. Vypnite TV, rádio, a ak je to možné, aj mobilný telefón.

  Pohyb

  • Pohyb pomáha uľaviť od stresu a normalizovať hladinu cukru a tuku v krvi.
  • Ak veľa sedíte, pretože v práci alebo pri štúdiu musíte sústredene pracovať, pauzu na obed využite na to, aby ste sa 5 – 10 minút prešli na čerstvom vzduchu. Rozhýbete váš krvný obeh.
  • Jednoduché cvičenie, pre ktoré ani nepotrebujte opustiť miestnosť: „otrepte si“ asi 5x denne počas 30 sekúnd ruky a nohy.

  Strava

  • Či už superpotravina alebo lokálne ovocie a zelenina – je dôležité jesť pestrú stravu. Čím farebnejší je tanier, tým rozmanitejšie sú živiny, ktoré prijímame.
  • Oriešky nie sú bezdôvodne typickou študentskou pochúťkou. Jedzte pestrú stravu a zmiešajte vlašské, para a kešu orechy s  niekoľkými kúskami sušeného ovocia.
  • Ultimatívne raňajky: ovsená kaša so škoricou, čerstvými plody a orechy. A budete fit a šťastní.

  1 Tiamín a vitamín B12 v Mind Masteru prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu.
  2 Vitamín E v Mind Masteru prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  3 Vitamín B12 v Mind Masteru prispieva k správnej funkcii psychiky.
  4 Horčík v Pro Balance prispieva k elektrolytickej rovnováhe.
  5 Horčík v Pro Balance prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
  6 Patentové číslo: DE 10 2010 030 546 A1

  Vyberte si z podobných výrobkov