LR Vernostný program

PODMIENKY LR VERNOSTNÉHO PROGRAMU 

Tovar zvoleného variantu Vernostného programu (3 ks Aloe Vera Gélu, 5in1 Beauty Elixír, 4 ks Reishi Plus Kapsuly alebo 1 balenie Night Master) Vám bude odo dňa aktivácie zasielaný počas doby 4 mesiacov pravidelne 1x mesačne, a to vždy podľa nasledujúcich pravidiel:

  • Prvá zásielka po aktivácii Vernostného programu bude LR partnerovi odoslaná najneskôr do 12:00 hod. dňa nasledujúceho po aktivácii.
  • Druhá, tretia a štvrtá zásielka Vernostného programu je v termíne odoslania variabilná. Môžete si teda zvoliť, kedy Vám má byť zásielka doručená, pričom máte možnosť si ju nechať zaslať od 1. do 20. (11:59 hod.) dňa v kalendárnom mesiaci. V prípade, že tak neučiníte, bude Vám zásielka Vernostného programu automaticky odoslaná 20. dňom v mesiaci, a to ako samostatná zásielka.

Pre objednávky Vernostného programu platia rovnaké podmienky oslobodenia od poštovného – hranica oslobodenia od poštovného je 100 € bez DPH. Vo Vernostnom programe nie ste limitovaní počtom variantov. Hneď prvou aktiváciou si môžete zaistiť odber niekoľkých verzií Vernostného programu, pričom si ku každej môžete zvoliť iný variant darčeka. Rovnako tak máte možnosť aktivovať si ďalšie varianty Vernostného programu postupne, podľa potreby.

Spoločnosť LR si vyhradzuje právo na zmenu Vernostného programu alebo na zmenu darčekov k Vernostnému programu.

 

AKTIVÁCIA LR VERNOSTNÉHO PROGRAMU

Existujúci LR partneri si môžu Vernostný program aktivovať online po prihlásení sa na webovú stránku www.lr-slovak.com v sekcii „VERNOSTNÝ PROGRAM“, kde si vyberú variant, ktorý chcú odoberať. Potvrdenie o aktivácii Vernostného programu Vám zašleme e-mailom vrátane informácií o možnostiach oslobodenia od poštovného.

Noví LR partneri si môžu Vernostný program aktivovať už pri online registrácii v objednávke Štartovacej sady, a to pri výbere objednávky produktov, ktoré si LR partner zvolí ako súčasť Štartovacej sady.

 

ZRUŠENIE LR VERNOSTNÉHO PROGRAMU

Svoju účasť vo Vernostnom programe môžete kedykoľvek zrušiť v partnerskej sekcii webovej stránky www.LR-slovak.com –> VERNOSTNÝ program –> Deaktivácia. V prípade, že sa z odberu Vernostného programu odhlásite v priebehu jeho trvania, zaniká Vám nárok na získanie Vami zvoleného darčeka zdarma.

 

AUTOMATICKÉ PREDĹŽENIE VERNOSTNÉHO PROGRAMU

Ste pravidelným užívateľom LR produktov? Nechcete myslieť na to, či už je čas urobiť ďalšiu objednávku Aloe alebo Reishi? Vďaka Vernostnému programu môžete odoberať svoje obľúbené produkty za výhodné ceny dlhodobo a pravidelne.

LR Vás za Vašu vernosť odmení ďalšími atraktívnymi odmenami. Ste pravidelným užívateľom LR produktov? Nechcete myslieť na to, či už je čas urobiť ďalšiu objednávku Aloe alebo Reishi? Vďaka Vernostnému programu môžete odoberať svoje obľúbené produkty za výhodné ceny dlhodobo a pravidelne.

Využívate výhody Vernostného programu dlhodobo?

1. V prípade, že ste s produktom spokojní a prispieva k Vášmu dobrému telesnému pocitu, má pre Vás LR jednoduché riešenie. Vernostný program vo Vami zvolenom variante si môžete predĺžiť na neobmedzene dlhú dobu (na webových stránkach LR v sekcii „Vernostný program“). Vaše obľúbené produkty Vám budú zasielané pravidelne každý mesiac.

2. Po ukončení 4-mesačného cyklu máte tiež možnosť aktivovať si iný variant Vernostného programu.

V oboch prípadoch Vás LR odmení!

Ak sa zúčastníte Vernostného programu bez prestávky po dobu max. 12 mesiacov, dostanete od nás motivujúci darček.

Po zaplatení 5. zásielky Vernostného programu (začiatok 2. 4-mesačného cyklu) Vás LR odmení ALOE VIA Sprejom prvej pomoci* & kľúčenkou v LR dizajne iba za 0,04 €.

Po zaplatení 9. zásielky Vernostného programu (začiatok 3. 4-mesačného cyklu) na Vás čaká LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gél Freedom* & zápisník s perom v LR dizajne, opäť za 0,04 €.

A do tretice, po zaplatení 13. zásielky Vernostného programu (začiatok 4. 4-mesačného cyklu) sa môžete tešiť na dvojicu parfémov PURE BY GUIDO Maria Kretschmer* (dámsky a pánsky variant) & dáždnik v LR dizajne, to všetko za 0,04 €.

* Nárok na produkty za vernosť vzniká LR partnerovi iba v prípade, že sa zúčastní Vernostného programu kontinuálne.

Produkty budú LR partnerovi vyobrazené po zaplatení 5., 9. a 13. zásielky po prihlásení na webových stránkach v sekcii „Moja objednávka“. LR partner odmenu uplatní kliknutím na symbol košíka. Produkty za vernosť distribuujeme výhradne s objednávkou.

V prípade, že má LR partner v rovnakom čase aktivovaných niekoľko variantov Vernostného programu, má nárok iba na jednu odmenu za vernosť (5., 9. a 13. mesiac).