LR Zeitgard Beauty Diamonds Anti-age Pleťový Olej

Obsah: 30 mlViac informácií
    Vaša cena: 51,40 EUR
      42,83 EUR bez DPH
Pokiaľ ste registrovaný ako LR partner, môžete tovar objednať po prihlásení.

Predaj LR produktov je možný len prostredníctvom LR partnerov.

ČAS AKO STVORENÝ PRE mladistvý vzhľad

Limitovaná edícia LR ZEITGARD Beauty Diamonds Anti-age pleťového oleja predstavuje novú, intenzívnu anti-age starostlivosť o tvár. S inovatívnou kombináciou 6 prírodných olejov a vybraných vitamínov regeneruje suchú, citlivú a unavenú pleť v zimnom období a dodáva jej mladistvý vzhľad.

  • Vyživuje a regeneruje pokožku vitamínmi A, E a F
  • Chráni pred stratou hydratácie vďaka kvalitným olejom
  • Vďaka intenzívnej kombinácii olejov zanecháva mladistvý vzhľad pleti

Jeden olej na tvár - tri možnosti aplikácie

1. Olej proti vráskám: Ideálna základná starostlivosť pre žiarivú pleť. Po čistení naneste na tvár; 3–5 kvapiek ráno alebo večer. Následne použite dennú starostlivosť LR ZEITGARD, napr. LR ZEITGARD Beauty Diamonds.

2. Doplnková dávka anti-age oleja: Intenzívna doplnková starostlivosť pre hladkú a jemnú pleť. Pridajte do dlane k svojmu produktu dennej alebo nočnej starostlivosti niekoľko kvapiek oleja (aj ako doplnok LR ZEITGARD Sleeping Mask!). Zmiešaním získate intenzívnu starostlivosť, stačí naniesť na tvár.

3. Olejová maska proti vráskám: Intenzívna a vyživujúca regeneračná starostlivosť pre hladkú a pevnú pleť. Naneste výdatné množstvo oleja (asi 10 kvapiek) na tvár, krk a dekolt. Nechajte 10 minút pôsobiť, zvyšok vmasírujte alebo otrite.