Logo za slibnou budoucnost

Spoločnosť LR Health and Beauty si je vedomá svojou sociálnou zodpovednosťou. V roku 2009 založila LR Medzinárodnú neziskovú nadáciu LR Global Kids Fund. Tento fond v duchu motta „Za sľubnú budúcnosť" pomáha deťom s obmedzenými možnosťami na kvalitný život a vzdelávanie. Podpora funguje naprieč všetkými LR krajinami vrátane Českej republiky, kde ide konkrétne o projekt SOS Detské vesničky Brno – Medlánky, a zároveň sa v dohľadnej dobe rozšíri aj na Slovensko.

Odznaky donátorů

Chcete podporiť tento transparentný projekt? Máte niekoľko možností. Touprvou je stať sa hrdým donátorom. Cez webové stránky detského fondu, sa môžete zaregistrovať k plateniu pravidelnej čiastky, a to už od 5 eur. Podľa vyššie spomínaného príspevku potom od nás obdržíte unikátnyodznak. Najvernejších donátorov pravidelne odmeňujeme na našich veľkých spoločných stretnutiach aj milými pozornosťami v priebehu roka.

Pomoc dětem

Vítané sú samozrejme aj jednorazové dary. V prípade, že si chcete urobiť vlastný projekt pomoci, obráťte sa, prosíme, na pani Prnkovú, manažéra projektu pre Českú a Slovenskú republiku.

Malovaný nadační hrnek

Ďalšiu možnosť príspevku predstavuje zakúpenie špeciálnych brandových produktov s logom LRGKF. Každý rok spolu s vianočnými limitovanými LR produktmi predstavujeme unikátny keramický hrnček Villeroy & Boch. Motív vymýšľajú samy deti. LR uvádza každý rok novú kolekciu s jedinečným designom, tak neváhajte a podporte kreativitu týchto detí aj vy.

Podľa počtu donátorov, v jednotlivých krajinách, spoločnosť LR transparentne a spravodlivo rozdeľuje finančné prostriedky medzi všetky podporované projekty. V roku 2020 sme SOS Detským vesničkám Brno – Medlánky poskytli 10 000 eur, čo je skutočne fantastické, nemyslíte?

Tabulka donátorů

Ten, kto robí LR srdcom, nemôže chýbať na našom zozname donátorov. Tešíme sa na to, že sa aj vy čoskoro stanete LR partnerom, ktorý sa aktívne zapojí do našich projektov a bude hrdo nosiť odznak detského fondu. Pozrite sa na aktuálny zoznam donátorov.